Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136240 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 34 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 240 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.45 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.53 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€132.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €36,08
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2579
CARDONE
385334
DELCO REMY
DRI
ELSTOCK
FTE
GENERAL MOTORS
93179154
HELLA
8AC355380-991
8AN355440-131
OPEL
542473
93179154
RE-EX
506-04466
TMI
BR004466
VAUXHALL
93179154
sbs
13012136239
Fit Vehicles
OPEL
42 vehicles
ASTRA
1998 - 2009
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€108,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,03
Lähetys 2 business days
€169,58
Lähetys 28 business days
€128,60
Lähetys 28 business days