Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136208 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.59 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.59 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€142.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €36,08
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1518
CARDONE
388059
CHEVROLET
9201352
DELCO REMY
DELPHI
LC168
LC7168
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3223
FTE
OPEL
542281
542312
9118536
9201352
RE-EX
506-01396
SHAFTEC
BC2127
TMI
BR001396
TRW
UBD
54636
VAUXHALL
9118536
9201352
sbs
13012136207
Fit Vehicles
OPEL
46 vehicles
VECTRA
1995 - 2003
Alternatives
€121,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,65
Lähetys 2 business days
ATE ® 13.2351-0051.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.9235-0051.5€238,46
Lähetys 28 business days