Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136110 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 40 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.27 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.335 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€220.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €160,29
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
Cross-Reference Numbers
ATE
13.2401-0013.2
BENDIX
692317B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1142
CARDONE
382947
CHEVROLET
90348257
DELCO REMY
DELPHI
LC4167
DRI
ELSTOCK
86-0446
FRIESEN
QBS3181
FTE
OPEL
542257
90348257
RE-EX
506-01370
SHAFTEC
BC9968
TMI
BR001370
TRW
TTV
TBS71852
UBD
52092
sbs
13012136109
Fit Vehicles
OPEL
43 vehicles
OMEGA
1986 - 1994
SENATOR
1987 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SENATOR B (V88) 2.5 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 103 | 140 | 2490 | |
| SENATOR B (V88) 2.6 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 110 | 150 | 2594 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1987-09 - 1993-09 | 115 | 156 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1988-01 - 1990-09 | 130 | 177 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19) | 1989-09 - 1993-09 | 150 | 204 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19) | 1988-01 - 1993-09 | 130 | 177 | 2969 |
Alternatives
€134,41
Lähetys 28 business days