Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136106 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 260 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.22 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.22 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€66.58
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
692311B
692313B
BOSCH
Brake ENGINEERING
CA762
CARDONE
382313
CEF
SCA6106
DELPHI
LC3458
LC3757
DRI
ELSTOCK
ERA Benelux
BC51824
FTE
GIRLING
32933182
HELLA
8AC355381-651
OPEL
542229
542253
90295002
90297534
RE-EX
506-01320
SAAB
4243218
8828956
SHAFTEC
BC348
TMI
BR001320
TTV
TBS71748
UBD
50382
52134
VAUXHALL
90295002
90297534
sbs
13012136105
Fit Vehicles
OPEL
99 vehicles
ASTRA
1991 - 2001
CALIBRA
1989 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) | 1989-08 - 1996-12 | 85 | 115 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) | 1990-06 - 1994-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) | 1994-02 - 1997-07 | 100 | 136 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) | 1994-02 - 1997-07 | 100 | 136 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07) | 1991-08 - 1997-07 | 150 | 204 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07) | 1993-04 - 1997-07 | 125 | 170 | 2498 |
KADETT
1986 - 1993
OMEGA
1986 - 1994
VECTRA
1988 - 1995
SAAB
14 vehicles
900
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 900 II 2.0 i | 1993-07 - 1994-07 | 98 | 1985 | ||
| 900 II 2.0 -16 Turbo | 1993-07 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II 2.0 i | 1994-08 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II 2.3 -16 | 1993-07 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II 2.5 -24 V6 | 1993-07 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 | |
| 900 II Cabriolet 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Cabriolet 2.0 i | 1993-12 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II Cabriolet 2.3 -16 | 1993-12 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II Cabriolet 2.5 -24 V6 | 1993-12 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 | |
| 900 II Coupe 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.0 i | 1993-12 - 1994-07 | 98 | 133 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.0 i | 1994-08 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.3 -16 | 1993-12 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II Coupe 2.5 -24 V6 | 1993-12 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 |
VAUXHALL
4 vehicles
CAVALIER
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.8 i Cat | 1990-03 - 1995-11 | 66 | 90 | 1796 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.8 i Cat | 1990-03 - 1995-11 | 66 | 90 | 1796 |
Alternatives
€117,33
Lähetys 28 business days
€67,59
Lähetys 28 business days