Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2133271 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 295 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 2.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.401 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€49.07
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CARDONE
386203
DRI
ELSTOCK
83-2206
FTE
HELLA
8AC355393-641
MERCEDES-BENZ
2044210481
2044212481
A2044210481
A2044212481
RE-EX
506-06619
TMI
BR006619
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
58 vehicles
C-CLASS
2007 - ...
E-CLASS
2009 - 2016
SLC
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLC (R172) 180 (172.431) | 2016-01 - ... | 115 | 156 | 1595 |
SLK
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R172) 200 (172.448) | 2011-02 - ... | 135 | 184 | 1796 | |
| SLK (R172) 250 (172.447) | 2011-02 - ... | 150 | 204 | 1796 |
Alternatives
€162,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHS1039
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHS1039E€188,84
Lähetys 28 business days