Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 213271 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 261 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.42 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.42 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€140.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €36,08
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAZDA
Cross-Reference Numbers
AKEBONO
BP4-B3509-41E0
BS4-B3509-41D0
ATE
BENDIX
694144B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1977R
CARDONE
384068
DELCO REMY
DELPHI
LC7468
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS2474
FTE
HELLA
8AC355381-741
HERTH+BUSS ELPARTS
J3223019
MAZDA
GE7C-26-61XA
GE7C-26-61XB
GE7C-26-980B
GE7C-26-980C
GE7C-26-980D
GE7C26980E
GEZC-26-98ZA
GEZC2698Z
GFYP-26-98Z
GFYP-26-98ZA
GG5B-26-980A
GG5B-26-980B
RE-EX
506-00795
SHAFTEC
BC9133R
TMI
BR000795
TRW
UBD
54673
54697
sbs
1301213272
Fit Vehicles
MAZDA
47 vehicles
323
1998 - 2004
626
1997 - 2002
PREMACY
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PREMACY Van (CP_) 1.8 (CP19) | 1999-07 - 2005-06 | 74 | 1840 | ||
| PREMACY Van (CP_) 1.8 (CP19) | 1999-07 - 2005-03 | 84 | 1840 | ||
| PREMACY Van (CP_) 2.0 (CP19) | 2001-08 - 2005-06 | 96 | 1991 | ||
| PREMACY Van (CP_) DiTD (CP19) | 2000-08 - 2005-06 | 74 | 1998 | ||
| PREMACY (CP) 1.9 (CP8W) | 1999-07 - 2005-03 | 74 | 100 | 1840 | |
| PREMACY (CP) 1.9 (CP10P) | 1999-07 - 2005-03 | 84 | 114 | 1840 | |
| PREMACY (CP) 2.0 (CP10S) | 2001-11 - 2005-03 | 96 | 131 | 1991 | |
| PREMACY (CP) 2.0 TD | 1999-10 - 2000-07 | 66 | 90 | 1998 | |
| PREMACY (CP) 2.0 TD | 2000-07 - 2005-03 | 74 | 101 | 1998 |
Alternatives
€164,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€114,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,79
Lähetys 2 business days
€99,23
Lähetys 28 business days