Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 213049 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 43 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 276 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 294 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.76 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.496 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€48.74
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
AKEBONO
BS1-E4313-21D0
BS1-E4319-21D0
BS150-200
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1368R
CARDONE
388188
CITROËN
4400V0
DELCO REMY
DELPHI
LC7568
LP575
DRI
ELSTOCK
ERA Benelux
BC62107
FRIESEN
QBS2862
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32983583
HELLA
8AC355385-681
MITSUBISHI
MB950177
MR249965
MR370776
PEUGEOT
4400V0
RE-EX
506-03509
SHAFTEC
BC9742R
TMI
BR003509
TRW
UBD
54167
sbs
1301213050
Fit Vehicles
CITROËN
5 vehicles
C-CROSSER
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2009-01 - ... | 115 | 156 | 2179 | |
| C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V | 2009-01 - ... | 125 | 170 | 2360 | |
| C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2007-02 - 2012-12 | 115 | 156 | 2179 | |
| C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V | 2008-08 - 2012-12 | 125 | 170 | 2360 | |
| C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) | 2007-06 - 2012-12 | 115 | 2179 |
MITSUBISHI
55 vehicles
ECLIPSE
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 157 | 2972 | ||
| ECLIPSE Cabriolet (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 | ||
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 |
GALANT
1992 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALANT VIII (EA_) 2.5 Type S (EC5A) | 1999-10 - 2004-10 | 151 | 2498 | ||
| GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A) | 1992-11 - 1996-09 | 125 | 2497 | ||
| GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) | 1999-02 - 2000-09 | 110 | 150 | 2351 | |
| GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) | 1996-09 - 2000-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) | 1996-09 - 2000-09 | 120 | 163 | 2498 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) | 1996-09 - 2000-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W) | 1999-02 - 2003-10 | 110 | 150 | 2351 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) | 1996-09 - 2000-09 | 120 | 163 | 2498 |
LANCER
1996 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) | 2008-10 - ... | 177 | 241 | 1998 | |
| LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) | 2008-10 - ... | 177 | 241 | 1998 | |
| LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO VI (CP9A) | 1999-01 - 2001-02 | 206 | 1997 | ||
| LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A) | 2004-03 - 2005-07 | 195 | 265 | 1997 | |
| LANCER IV (C6_A, C7_A) EVO IV (CN9A) | 1996-08 - 1997-12 | 206 | 280 | 1997 |
OUTLANDER
2002 - ...
SPACE
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) | 1999-08 - 2002-08 | 100 | 136 | 1997 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2003-01 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2002-08 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 | 1998-10 - 2004-12 | 98 | 133 | 1997 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 |
PEUGEOT
3 vehicles
4007
2007 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4007 Van (VU_, VV_) HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8) | 2007-02 - 2013-03 | 115 | 2179 | ||
| 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2007-02 - 2013-03 | 115 | 156 | 2179 | |
| 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V | 2007-02 - 2013-03 | 125 | 170 | 2360 |
Alternatives
€139,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€98,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,30
Lähetys 28 business days
€115,75
Lähetys 28 business days