Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 213028 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 262 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 1.74 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.82 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€39.52
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
Cross-Reference Numbers
AKEBONO
BS149-300
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1411
CARDONE
388313
CHRYSLER
MR129583
DELCO REMY
DELPHI
LC7657
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS2817
FTE
HELLA
8AC355381-831
HERTH+BUSS ELPARTS
J3215011
MITSUBISHI
MB950195
MR129583
RE-EX
506-01064
TMI
BR001064
TRW
UBD
52822
sbs
1301213027
Fit Vehicles
CHRYSLER
3 vehicles
SEBRING
1995 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SEBRING (JR) 2.7 V6 24V | 2001-04 - 2007-06 | 149 | 203 | 2736 | |
| SEBRING Cabriolet (JR) 2.7 V6 24V | 2001-04 - 2007-06 | 149 | 203 | 2736 | |
| SEBRING Coupe (FJ) 2.5 LE | 1995-05 - 1996-12 | 120 | 163 | 2497 |
MITSUBISHI
36 vehicles
ECLIPSE
1995 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 157 | 2972 | ||
| ECLIPSE Cabriolet (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 | ||
| ECLIPSE Cabriolet 2.0 | 1995-09 - 1999-04 | 157 | 1997 | ||
| ECLIPSE II (D3_A) 2.0 RS | 1995-09 - 1999-04 | 104 | 1996 | ||
| ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) | 1995-12 - 1999-04 | 107 | 146 | 1997 | |
| ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V | 1995-12 - 1999-04 | 157 | 214 | 1997 | |
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 |
GALANT
1992 - 2004
Alternatives
€81,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€153,72
Lähetys 28 business days
€128,89
Lähetys 28 business days
€66,99
Lähetys 28 business days