Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 212521 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 33 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 288 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.482 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€58.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3271R
DELCO REMY
DC89461
DRI
ELSTOCK
83-2570
FORD
1783931
2332695
BK21-2B294-BA
RMBK2J2B294BA
RE-EX
506-07565
SHAFTEC
BC20052
TMI
BR007565
Fit Vehicles
FORD
53 vehicles
TOURNEO
2012 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 77 | 105 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 92 | 125 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 74 | 100 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 114 | 155 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2022-01 - 2023-12 | 110 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 96 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 96 | 130 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 125 | 170 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2019-05 - 2023-12 | 136 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 136 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 1.0 EcoBoost PHEV | 2020-04 - 2023-12 | 92 | 996 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2022-01 - 2023-12 | 110 | 1995 |
TRANSIT
2012 - ...
Alternatives
€175,29
Lähetys 28 business days
€70,87
Lähetys 28 business days