Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 67.7 | mm |
| Korkeus 2 | 67.7 | mm |
| Leveys 1 | 136.6 | mm |
| Leveys 2 | 136.6 | mm |
| Paksuus 1 | 19.9 | mm |
| Paksuus 2 | 19.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Varoittimen pituus | 96 mm |
| Varoittimen pituus | 102 mm |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Huudonvaimennuspellillä |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| WVA-numero | 23428 |
| Nettopaino | 1.74 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.906 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€56.65
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
37306
P50049
AKRON-MALÒ
1050095
APEC
PAD1316
BARUM
BA2221
BENDIX
510837B
BORG & BECK
BBP1796
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
PA1634
COMLINE
ADB01209
CBP01209
DELPHI
EUROBRAKE
5502223346
FEBI BILSTEIN
FERODO
FDB1414
FSL1414
FMSI-VERBAND
7889-D987
FREMAX
GALFER
B1.G102-0632.2
ICER
181527
181527-701
JP GROUP
1363600810
1363600819
MAPCO
6745
6745HPS
MERCEDES-BENZ
003 420 65 20
003 420 99 20
004 420 87 20
A003 420 65 20
A003 420 99 20
A004 420 87 20
METZGER AUTOTEILE
0990.02
1170087
MGA
700
MINTEX
MOTAQUIP
LVXL1072
National
NP2620
OPTIMAL
12127
PAGID
T5154
QUINTON HAZELL
BP1364
MBP1364
R BRAKE
RB1527
RB1527-701
RAICAM
821.0
REMSA
ROULUNDS BRAKING
51703582B26
603581
703581
STARLINE
BD S437P
STELLOX
1001 002B-SX
TOPRAN
TRISCAN
TRUSTING
578.0
TRW
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
37 vehicles
E-CLASS
2002 - 2009
Alternatives
€55,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä