Tiedot tuotteesta
| Jähdytysripamateriaali | Alumiini |
| Verkon syvyys | 42 mm |
| Verkon pituus | 265 mm |
| Verkon leveys | 157 mm |
| Sisääntulon läpimitta | 18 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 18 mm |
| Jäähdytintyyppi | Jäähdytysrivat mekaan. kiinnitetyt |
| Matriaali jäähdyttimen säiliö | Muovi |
Shipping Details
| Weight | 0.952 Kg |
| Weight Volumetric | 2.38 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Denmark |
€29.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
139120N
ARD
320068
AURADIA
MS6108
AVA Clever Choice
MS6108
BEHR HELLA SERVICE
8FH351312391
GERI
7038
KAGER
320068
KLOKKERHOLM
3545306108
KÜHLER SCHNEIDER
0491201
MAHLE
MERCEDES-BENZ
0018357601
0018357604
0028356201
A0018357601
A0018357604
A0028356201
NRF
PUCH
0018357601
0018357604
0028356201
A0018357604
A0028356201
QUINTON HAZELL
QHR2047
SCHLIECKMANN
60306108
VALEO
812242
VAN WEZEL
VERTAT
104351
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
91 vehicles
G-CLASS
1979 - ...
O
1968 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| O 309 O 309 D | 1970-01 - 1989-02 | 63 | 85 | 3780 | |
| O 309 O 309 D | 1977-05 - 1989-02 | 96 | 130 | 5675 | |
| O 309 O 309 B | 1968-01 - 1989-02 | 59 | 80 | 1988 | |
| O 309 O 309 B | 1968-01 - 1989-02 | 63 | 85 | 2197 | |
| O 309 O 309 B | 1968-01 - 1989-02 | 66 | 90 | 2307 | |
| O 309 O 309 B | 1968-01 - 1989-02 | 70 | 95 | 2299 | |
| O 309 O 309 D | 1968-01 - 1969-12 | 40 | 55 | 1990 | |
| O 309 O 309 D | 1968-01 - 1974-12 | 44 | 60 | 2197 | |
| O 309 O 309 D | 1975-01 - 1988-12 | 48 | 65 | 2400 |
T1
1977 - 1996
PUCH
14 vehicles
G-MODELL
1979 - 2001
Alternatives
€25,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,69
Lähetys 28 business days