Tiedot tuotteesta
| Hihnapyörä-Ø | 106 mm |
| Iskutilavuus-kompressori | 86 ccm |
| Kompressorin tunnus | TRS090 |
| Kompressoriöljy | PAG 56 |
| Pistokkeen kotelon muoto | suorakulmainen (rectangular) |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | PAG-kompressoriöljyllä |
| Sisääntulon läpimitta | 18.3 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 15.5 mm |
| Rihloja | 4 kpl |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Öljyntäyttömäärä | 120 ml |
| Pistokemalli | Uros |
| Kylmäaine | R 134a |
| Jännite | 12 V |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | magneettikytkimellä |
Shipping Details
| Weight | 6.412 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | China |
€247.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HONDA
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
77560
AKS DASIS
850561N
AUTO AIR GLOUCESTER
143570
143570P
144903P
AVA Clever Choice
HDAK009
HDK009
BOSCH
DELPHI
DENSO
4717050
DCP40007
DRI
700510080
ELSTOCK
FRIGAIR
92020111
HC-PARTS
AC116
HONDA
38800P06A02
38800P28A01
38800P28A021
38800P2RA01
38800P2RA01RM
38800P2RA04
38800PLAE01
38810P06A04
38810P06A05
38810P06A06
38810P28A02
38810P2FA01
38810P2RA01
38810P3F006
38810P3F016
38810P76006
38810P76016
KLITECH
KT4959
KT4959OE
LIZARTE
811052008
LUCAS
MAHLE
ACP1094000P
NRF
SPECTRA PREMIUM
0610049
0610053
TEAMEC
VALEO
Fit Vehicles
HONDA
40 vehicles
CIVIC
1991 - 2001
CR-V
1995 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) | 1995-10 - 2001-12 | 94 | 128 | 1973 | |
| CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) | 1999-01 - 2002-02 | 108 | 147 | 1973 |
Alternatives
€328,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€222,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€216,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€217,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€339,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä