Tiedot tuotteesta
| Hihnapyörä-Ø | 127 mm |
| Iskutilavuus-kompressori | 130 ccm |
| Kompressorin tunnus | SD7V16 |
| Kompressoriöljy | PAG 46 |
| Pistokkeen kotelon muoto | suorakulmainen (rectangular) |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | PAG-kompressoriöljyllä |
| Sisääntulon läpimitta | 13 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 13 mm |
| Rihloja | 6 kpl |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Öljyntäyttömäärä | 130 ml |
| Pistokemalli | Naaras |
| Kylmäaine | R 134a |
| Jännite | 12 V |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | magneettikytkimellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Diodilla |
Shipping Details
| Weight | 7.358 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | China |
€215.81
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
850140N
855004N
855023N
AUTO AIR GLOUCESTER
141260
141260P
AVA Clever Choice
VNAK050
VNK050
Airstal
BEHR HELLA SERVICE
8FK351127431
BOSCH
DELPHI
DENSO
DCP32015
DRI
EACLIMA
20A1246
ELSTOCK
FRIGAIR
92020068
93020068
HC-PARTS
AC110
KLITECH
KT7819
KT7819OE
LIZARTE
811046005
811046029
811046039
LUCAS
MAHLE
PowerEdge
PECP0046
SCHLIECKMANN
6058K050
TEAMEC
VAN WEZEL
VW
2D0820805
2D0820805C
7D0820805C
7D0820805G
7D0820805H
7D0820805K
7D0820805KX
WAECO
8880100171
Fit Vehicles
VW
66 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 |
LT
1996 - 2006
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€243,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€201,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€289,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€190,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€242,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä