Tiedot tuotteesta
| Hihnapyörä-Ø | 105 mm |
| Iskutilavuus-kompressori | 125 ccm |
| Kompressorin tunnus | V5 |
| Kompressoriöljy | PAG 46 |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | PAG-kompressoriöljyllä |
| Sisääntulon läpimitta | 16.6 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 13.8 mm |
| Rihloja | 5 kpl |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Öljyntäyttömäärä | 115 ml |
| Kylmäaine | R 134a |
| Jännite | 12 V |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | magneettikytkimellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Diodilla |
Shipping Details
| Weight | 6.095 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | China |
€205.03
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
850411N
850603N
851051N
853106N
853710N
AUTO AIR GLOUCESTER
140328P
140328R
144396
144396P
AVA Clever Choice
OLAK138
Airstal
BEHR HELLA SERVICE
8FK351126441
8FK351126941
8FK351134091
8FK351134591
BOSCH
DELPHI
DENSO
DCP20004
DCP20011
DRI
700510066
EACLIMA
20B0037
HC-PARTS
AC281
AC294
KLITECH
KT4023
KT4023N
KT4023OE
KT4396
KT4396OE
LIZARTE
810617002
810865020
810866020
MOTRIO
8671017756
OPEL
1854089
1854092
1854102
1854123
1854140
24432392
6854000
90559855
90589943
9174396
9196952
SCHLIECKMANN
6037K138
TEAMEC
VAUXHALL
1854089
1854092
1854102
1854123
24432392
6854000
90559855
90589943
9174396
9196952
R1580016
WAECO
8880100114
Fit Vehicles
OPEL
47 vehicles
ASTRA
1998 - 2009
ZAFIRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 16V (F75) | 1999-04 - 2005-06 | 74 | 101 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 CNG (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 71 | 97 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 1999-04 - 2000-09 | 85 | 116 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 92 | 125 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2002-11 - 2005-06 | 147 | 200 | 1998 |
VAUXHALL
2 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A (T98) 1.8 16V | 2000-09 - 2005-08 | 92 | 125 | 1796 |
Alternatives
€278,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€254,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€155,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€263,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€320,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä