Tiedot tuotteesta
| Avainväli | 16 mm |
| Kierremitta | M14 x 1,25 |
| Kierteen pituus | 19.0 mm |
| Sytytystulppa | Nikkeli-keskielektrodi |
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | Häiriönpoisto, 5 k-ohm |
| Sytytystulppa | suoralla istukalla |
| Kipinäetäisyys | 4.0 mm |
| Sytytystulppa | kiinteä SAE-liitin |
| Käyttönumerot | BKR5EYA-11, VL39, V-Line 39 |
Shipping Details
| Weight | 0.117 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Japan |
€4.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BorgWarner (BERU)
LEXUS
90098-66056
90919-01164
90919-01165
90919-01242
90919-YZZAE
NGK
TOYOTA
90098-66056
90919-01164
90919-01165
90919-01242
90919-YZZAE
Fit Vehicles
TOYOTA
49 vehicles
AURIS
2007 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS (_E15_) 1.4 (ZZE150_, ZZE150R) | 2007-03 - 2012-09 | 71 | 97 | 1398 |
AVENSIS
2000 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS StW (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS StW (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-04 - 2008-11 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-04 - 2008-11 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-07 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-03 - 2008-10 | 95 | 129 | 1794 |
CELICA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_, ZZT230) | 1999-08 - 2005-07 | 105 | 143 | 1794 |
COROLLA
1997 - 2013
MR2
1999 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MR2 III (ZZW3_) 1.8 16V VT-i (ZZW30) | 1999-10 - 2007-06 | 103 | 140 | 1794 |
RAV
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RAV 4 II (_A2_) 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) | 2000-08 - 2005-11 | 92 | 125 | 1794 |
YARIS
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YARIS VERSO VAN (_P2_) 1.3 VVTi (NCP22_) | 2000-03 - 2005-09 | 63 | 1299 | ||
| YARIS VERSO VAN (_P2_) 1.3 VVTi (NCP22_) | 2003-04 - 2005-09 | 62 | 1299 | ||
| YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_) | 1999-08 - 2005-11 | 63 | 86 | 1299 | |
| YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R) | 2003-01 - 2005-11 | 77 | 105 | 1497 | |
| YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R) | 1999-08 - 2002-10 | 63 | 86 | 1299 | |
| YARIS VERSO (_P2_) 1.3 (NCP20_, NCP22_, NCP20R, NCP22R) | 2002-11 - 2005-09 | 62 | 84 | 1299 | |
| YARIS VERSO (_P2_) 1.5 (NCP21_) | 2000-03 - 2005-09 | 78 | 106 | 1497 | |
| YARIS VERSO (_P2_) 1.5 (NCP21_) | 2000-03 - 2005-09 | 77 | 105 | 1497 |
Alternatives
€2,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä