Tiedot tuotteesta
| Avainväli | 20,8 mm |
| Kierremitta | M14 x 1,25 |
| Kierteen pituus | 19.0 mm |
| Sytytystulppa | Liitäntä M4 |
| Sytytystulppa | Nikkeli-keskielektrodi |
| Sytytystulppa | 3-maaelektroodia |
| Sytytystulppa | Häiriönpoisto, 1 k-ohm |
| Sytytystulppa | suoralla istukalla |
| Kipinäetäisyys | 5.2 mm |
| Käyttönumerot | BUR5ET-10, VL21, V-Line 21 |
Shipping Details
| Weight | 0.157 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Japan |
€10.17
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LAMBORGHINI
Cross-Reference Numbers
AUDI
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
BENTLEY
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
BOSCH
BorgWarner (BERU)
CHAMPION
LAMBORGHINI
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
NGK
SEAT
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
SKODA
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
VW
101 000 036 AC
101 000 040 AE
101 000 050 AB
Fit Vehicles
AUDI
6 vehicles
100
1982 - 1987
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 C3 Sedan (443, 444) 1.8 | 1982-08 - 1987-12 | 55 | 75 | 1781 | |
| 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 | 1982-08 - 1987-12 | 55 | 75 | 1781 |
80
1978 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 80 B2 Sedan (811, 813, 814, 819, 853) 1.3 | 1978-09 - 1986-07 | 44 | 60 | 1297 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 | 1986-09 - 1991-08 | 55 | 75 | 1595 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 | 1987-08 - 1991-09 | 51 | 70 | 1595 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.8 | 1986-10 - 1990-01 | 55 | 75 | 1781 |
SEAT
1 vehicles
TOLEDO
1991 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOLEDO I (1L2) 1.6 i | 1991-05 - 1993-12 | 52 | 71 | 1595 |
VW
24 vehicles
GOLF
1983 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF I (17) 1.6 | 1983-01 - 1984-02 | 55 | 75 | 1595 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.6 | 1986-10 - 1992-12 | 51 | 70 | 1595 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.6 | 1986-02 - 1991-10 | 53 | 72 | 1595 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.6 | 1983-08 - 1992-07 | 55 | 75 | 1595 | |
| GOLF I Cabriolet (155) 1.6 | 1986-04 - 1990-02 | 53 | 72 | 1595 | |
| GOLF I Cabriolet (155) 1.6 | 1983-08 - 1992-04 | 55 | 75 | 1595 |
JETTA
1984 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 | 1986-10 - 1991-10 | 51 | 70 | 1595 | |
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 | 1986-03 - 1991-10 | 53 | 72 | 1595 | |
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 | 1984-01 - 1992-07 | 55 | 75 | 1595 |
PASSAT
1980 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6 | 1984-08 - 1988-03 | 55 | 75 | 1595 | |
| PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6 | 1985-01 - 1988-03 | 53 | 72 | 1595 | |
| PASSAT B2 Sedan (32B) 1.6 | 1986-08 - 1988-03 | 51 | 70 | 1595 | |
| PASSAT B2 Variant (33B) 1.3 | 1980-08 - 1986-07 | 44 | 60 | 1297 | |
| PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 | 1986-08 - 1988-03 | 51 | 70 | 1595 | |
| PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 | 1986-02 - 1988-03 | 53 | 72 | 1595 | |
| PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 | 1983-08 - 1988-03 | 55 | 75 | 1595 | |
| PASSAT B2 (32B) 1.3 | 1980-08 - 1986-07 | 44 | 60 | 1272 | |
| PASSAT B2 (32B) 1.3 | 1980-08 - 1986-07 | 44 | 60 | 1297 | |
| PASSAT B2 (32B) 1.6 | 1986-08 - 1988-03 | 51 | 70 | 1595 | |
| PASSAT B2 (32B) 1.6 | 1986-02 - 1988-03 | 53 | 72 | 1595 | |
| PASSAT B2 (32B) 1.6 | 1980-08 - 1988-03 | 55 | 75 | 1595 |
SANTANA
1981 - 1984
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTANA (32B) 1.6 | 1981-08 - 1984-12 | 55 | 75 | 1595 |
SCIROCCO
1983 - 1990
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCIROCCO (53B) 1.6 | 1983-01 - 1989-12 | 55 | 75 | 1595 | |
| SCIROCCO (53B) 1.6 | 1986-04 - 1990-07 | 53 | 72 | 1595 |
Alternatives
€3,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä