Tiedot tuotteesta
| Avainväli | 16 mm |
| Kierremitta | M14 x 1,25 |
| Kierteen pituus | 19.0 mm |
| Sytytystulppa | Nikkeli-keskielektrodi |
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | Häiriönpoisto, 1 k-ohm |
| Sytytystulppa | suoralla istukalla |
| Kipinäetäisyys | 7.0 mm |
| Sytytystulppa | kiinteä SAE-liitin |
| Käyttönumerot | VL41, V-Line 41, ZFR5P-G |
Shipping Details
| Weight | 0.09 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Thailand |
€9.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BENTLEY
LAMBORGHINI
SKODA
Cross-Reference Numbers
AUDI
101 905 617
101 905 617 R1
BENTLEY
101 905 617
101 905 617 R1
BOSCH
BorgWarner (BERU)
LAMBORGHINI
101 905 617
101 905 617 R1
SEAT
101 905 617
101 905 617 R1
SKODA
101 905 617
101 905 617 R1
VW
101 905 617
101 905 617 R1
Fit Vehicles
SEAT
7 vehicles
CORDOBA
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORDOBA (6L2) 1.2 | 2002-10 - 2006-06 | 47 | 64 | 1198 | |
| CORDOBA (6L2) 1.2 12V | 2006-05 - 2009-11 | 51 | 70 | 1198 |
IBIZA
2002 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA III (6L1) 1.2 | 2002-02 - 2006-06 | 47 | 64 | 1198 | |
| IBIZA III (6L1) 1.2 | 2007-06 - 2008-05 | 44 | 60 | 1198 | |
| IBIZA III (6L1) 1.2 12V | 2006-05 - 2009-11 | 51 | 70 | 1198 | |
| IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 | 2008-03 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 | |
| IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 | 2008-07 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 |
SKODA
18 vehicles
FABIA
1999 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 | 2004-05 - 2007-12 | 55 | 1390 | ||
| FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V | 2000-05 - 2007-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| FABIA II (542) 1.2 | 2006-12 - 2014-12 | 44 | 60 | 1198 | |
| FABIA I (6Y2) 1.2 | 2001-07 - 2007-04 | 40 | 54 | 1198 | |
| FABIA I (6Y2) 1.2 | 2003-01 - 2008-03 | 47 | 64 | 1198 | |
| FABIA I (6Y2) 1.4 16V | 1999-12 - 2008-03 | 55 | 75 | 1390 | |
| FABIA II Combi (545) 1.2 | 2007-10 - 2014-12 | 51 | 70 | 1198 | |
| FABIA II Combi (545) 1.2 | 2007-10 - 2014-11 | 44 | 60 | 1198 | |
| FABIA I Combi (6Y5) 1.2 | 2003-01 - 2007-12 | 47 | 64 | 1198 | |
| FABIA I Combi (6Y5) 1.2 | 2001-07 - 2007-12 | 40 | 54 | 1198 | |
| FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 | 2003-01 - 2007-12 | 47 | 64 | 1198 | |
| FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 | 2001-07 - 2007-12 | 40 | 54 | 1198 | |
| FABIA I Sedan (6Y3) 1.2 | 2003-01 - 2007-12 | 47 | 64 | 1198 | |
| FABIA I Sedan (6Y3) 1.2 | 2001-07 - 2007-12 | 40 | 54 | 1198 | |
| FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V | 1999-10 - 2007-12 | 55 | 75 | 1390 |
ROOMSTER
2006 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ROOMSTER (5J7) 1.2 | 2006-05 - 2007-01 | 47 | 64 | 1198 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.2 | 2007-01 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 | |
| ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 | 2007-03 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 |
VW
9 vehicles
CADDY
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CADDY II Tila-auto (9K9B) 1.4 | 1995-11 - 2003-06 | 44 | 60 | 1390 |
FOX
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FOX Viistoperä (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2 | 2005-04 - 2011-07 | 40 | 55 | 1198 |
LUPO
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 | 1998-09 - 2005-07 | 37 | 50 | 999 | |
| LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 | 2000-10 - 2005-07 | 44 | 60 | 1390 |
POLO
2001 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V | 2001-10 - 2007-07 | 47 | 64 | 1198 | |
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V | 2001-10 - 2008-05 | 55 | 75 | 1390 | |
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 | 2002-01 - 2007-05 | 40 | 54 | 1198 | |
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 | 2007-05 - 2009-11 | 44 | 60 | 1198 | |
| POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 | 2002-11 - 2012-04 | 55 | 75 | 1390 |
Alternatives
€4,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 241 235 735
Sytytystulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 242 236 565