Tiedot tuotteesta
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tiivisteitä |
| Paino | 51 g |
| Lisätarvike/lisätieto | Tiivisteillä |
| Materiaali | Muovi |
| OE-numerolle | 068121145Q |
| Väri | Harmaa |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| Pakkauspituus | 7.5 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.07 Kg |
| Customs Code | 391740 |
| Country of Origin | China |
€3.36
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAG
Cross-Reference Numbers
AUDI
068121144
068121145Q
68121144
68121145Q
BIRTH
8359
CALORSTAT by Vernet
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTS1012
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
TOPRAN
TRICLO
463497
VAG
068121144
068121145Q
VAICO
VEMA
WG1777231
WG1795208
WG2263363
VW
068121144
068121145Q
68121144
68121145Q
Fit Vehicles
AUDI
6 vehicles
80
1986 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 | 1986-09 - 1991-08 | 55 | 75 | 1595 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 | 1987-08 - 1991-09 | 51 | 70 | 1595 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 | 1990-08 - 1991-10 | 75 | 102 | 1595 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6 TD | 1986-09 - 1991-08 | 59 | 80 | 1588 | |
| 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.9 D | 1989-08 - 1991-08 | 50 | 68 | 1896 |
90
1987 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 90 B3 (893, 894, 8A2) 1.6 TD | 1987-04 - 1991-09 | 59 | 80 | 1588 |
VW
18 vehicles
CORRADO
1988 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORRADO (53I) 1.8 16V | 1989-04 - 1992-07 | 100 | 136 | 1781 | |
| CORRADO (53I) 1.8 G60 | 1988-09 - 1993-09 | 118 | 160 | 1781 |
GOLF
1985 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V | 1986-02 - 1990-06 | 102 | 139 | 1781 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI | 1985-08 - 1987-10 | 79 | 107 | 1781 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI | 1985-01 - 1985-07 | 77 | 105 | 1781 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat | 1987-01 - 1991-10 | 79 | 107 | 1781 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 | 1990-04 - 1991-07 | 118 | 160 | 1781 | |
| GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro | 1988-08 - 1991-12 | 118 | 160 | 1781 |
JETTA
1985 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 | 1985-08 - 1987-10 | 79 | 107 | 1781 | |
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 | 1985-01 - 1992-12 | 77 | 1781 | ||
| JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat | 1987-01 - 1991-10 | 79 | 107 | 1781 |
TRANSPORTER
1984 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSPORTER T3 Umpikori (24_, 25_) 1.6 TD | 1984-10 - 1992-07 | 51 | 69 | 1588 | |
| TRANSPORTER T3 Umpikori (24_, 25_) 1.6 TD Syncro | 1986-03 - 1992-07 | 51 | 69 | 1588 | |
| TRANSPORTER T3 Lava / alusta (24_) 1.6 TD | 1984-10 - 1992-07 | 51 | 70 | 1588 | |
| TRANSPORTER T3 Lava / alusta (24_) 1.6 TD Syncro | 1986-03 - 1992-07 | 51 | 69 | 1588 | |
| TRANSPORTER T3 Lava / alusta (24_) 1.7 D | 1985-08 - 1992-07 | 42 | 57 | 1715 | |
| TRANSPORTER T3 Bussi (25_) 1.6 TD | 1984-08 - 1992-07 | 51 | 70 | 1588 | |
| TRANSPORTER T3 Bussi (25_) 1.6 TD Syncro | 1986-03 - 1992-07 | 51 | 70 | 1588 |
Alternatives
€2,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€1,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,12
Lähetys 2 business days