Article to be discontinued
Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| parilliset tuotenumerot | OP-WP-0569P |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 45 cm |
| Pakkausleveys | 37.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 10 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.187 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BGA
TRC9523
BORG & BECK
BCA5967
COMLINE
CCA2062
CORTECO
DELPHI
DITAS
A1-2984
FAI AutoParts
FIRST LINE
FCA5967
GENERAL MOTORS
90576789
JP GROUP
KAGER
87-0490
MAPCO
19332
19630
METZGER AUTOTEILE
58004002
8110238
MEYLE
MOOG
NK
OCAP
OPEL
352028
352196
5352008
OPTIMAL
EL1184
G6-698
QUINTON HAZELL
QSA1649S
RTS
RUVILLE
SACHS
CA1079R
SIDEM
SPIDAN
44362
STELLOX
57-00795-SX
SWAG
Schaeffler FAG
TALOSA
40-02565
TOPRAN
TRW
VAICO
VAUXHALL
352028
90445670
90497308
90576789
sbs
19025013626
Fit Vehicles
OPEL
25 vehicles
OMEGA
1994 - 2003
Alternatives
€60,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä