Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman alapallo-/palloniveltä |
| parilliset tuotenumerot | CI-TC-15533 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PE-BJ-3322 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PE-SB-13691 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 62 cm |
| Pakkausleveys | 34.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.443 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€140.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
G10660
A.B.S.
ACEMARK
203303
ALANKO
10340363
AYD
9710057
BENDIX
047592B
BGA
TRC1492
BIRTH
BR1826
BORG & BECK
BCA6948
CITROËN
3521.S4
3521S4
DELPHI
DYS
20-21868
ETS
04.TC.201
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FCA6948
FORMPART
1309041
FR REDAELLI
P-922
FRAP
F3052
KAGER
87-1783
KAWE
8500 38527
KLAXCAR FRANCE
47439z
47591z
LEMFÖRDER
MASTER-SPORT GERMANY
34381-PCS-MS
MEYLE
MGA
SB7848
MONROE
MOTAQUIP
LVSA1159
LVSA1679
OPTIMAL
PEUGEOT
3521.S4
QUINTON HAZELL
QSA2647S
RIW
PE6041
RTS
RUVILLE
935965
SASIC
SIDEM
53375
Schaeffler FAG
TALOSA
40-08908
TRISCAN
VEMA
27260
Fit Vehicles
CITROËN
45 vehicles
C5
2008 - 2017
C6
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C6 (TD_) 2.2 HDi | 2006-06 - 2012-12 | 125 | 170 | 2179 | |
| C6 (TD_) 2.7 HDi | 2005-09 - 2011-12 | 150 | 204 | 2720 | |
| C6 (TD_) 3.0 HDi | 2009-04 - 2012-12 | 177 | 241 | 2993 | |
| C6 (TD_) 3.0 V6 | 2005-09 - 2012-12 | 155 | 211 | 2946 | |
| C6 (TD_) 2.2 HDi | 2006-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 2179 | |
| C6 (TD_) 3.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 155 | 2993 |
Alternatives
€83,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä