Mitat ja koko
| Korkeus | 84 | mm |
| Läpimitta | 14 | mm |
| Pituus | 46.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kiinnitysmalli | Kumimetallilaakeri |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 8 cm |
| Pakkausleveys | 4.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.218 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Turkey |
€7.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SEAT
SKODA
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
P13467
A.B.S.
AKRON-MALÒ
17135
ASVA
2301-AM3
AUDI
Automotive RYME
4408139
BENDIX
047508B
BGA
BU9369
BIRTH
2820
BSG
BSG 90-700-105
CAUTEX
755421
CTE
CBH20026
DELPHI
DYS
37-23989
FAI AutoParts
FARE SA
14366
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FSK7793
FORMPART
2900023
FRAP
FSB34613
GSP
KAWE
8500 298054
LEMFÖRDER
MANDO
MCC015638
MEYLE
MONROE
Metalcaucho
NK
5104794
OCAP
1216228
OPTIMAL
ORIGINAL IMPERIUM
RAPRO
R54423
RIW
VW11067
VW11068
SEAT
SIDEM
863645
SKODA
SPIDAN
411595
STC
T406597
STELLOX
77-00921-SX
SWAG
TALOSA
57-04437
TEDGUM
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
VAICO
vika
44121788201
Fit Vehicles
VW
21 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€8,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,74
Lähetys 4 business days