Mitat ja koko
| Korkeus | 45 | mm |
| Läpimitta | 10 | mm |
| Pituus | 46 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kiinnitysmalli | Kumimetallilaakeri |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 6 cm |
| Pakkausleveys | 6 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.16 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Turkey |
€13.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
71291MR
A.B.S.
AKRON-MALÒ
24561
AYWIPARTS
AW1420819
BBR Automotive
001-10-18639
BENDIX
048821B
BGA
BU5665
BORG & BECK
BSK7931
CAUTEX
760632
CPB
502188
DELPHI
TD4216W
DIAMAX
B7036
DYS
37-05094-5
37-23247
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FSK7931
FORMPART
1900159
FORTUNE LINE
LEMFÖRDER
LYNXAUTO
C9457
MAPCO
38904
MASTER-SPORT GERMANY
849654M-PCS-MS
MERCEDES-BENZ
1663330000
1663330714
2513330114
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
Metalcaucho
OCAP
1216317
OPTIMAL
ORIGINAL IMPERIUM
OSSCA
42499
48235
RAPRO
R54574
RIW
ME11059
RTS
SIDEM
849654
STC
T458796
STELLOX
77-01545-SX
SWAG
10 94 9780
412362
TALOSA
57-08476
57-10040
TEDGUM
TEKNOROT
SB 959
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
VAICO
WXQP
280617
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
82 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2015
GLE
2015 - 2019
GLS
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLS (X166) 350 d 4-matic (166.824) | 2015-11 - 2019-04 | 190 | 258 | 2987 | |
| GLS (X166) 400 4-matic (166.856) | 2015-11 - 2019-04 | 245 | 333 | 2996 | |
| GLS (X166) 500 4-matic (166.873) | 2015-11 - 2019-04 | 335 | 456 | 4663 | |
| GLS (X166) AMG 63 4-matic (166.875) | 2015-11 - 2019-04 | 430 | 585 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2015
R-CLASS
2005 - 2014
Alternatives
€10,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä