Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | ME-SB-13337 |
| Kiinnitysmalli | Kumimetallilaakeri |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 17.5 cm |
| Pakkausleveys | 10 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.807 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Turkey |
€33.83
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
P13804
A.B.S.
AKRON-MALÒ
24534
245391
BBR Automotive
001-10-17647
BENDIX
048707B
BORG & BECK
BSK7788
BSG
BSG 60-700-184
CPB
502995
DYS
37-02765
37-22867
FAI AutoParts
SS10591
FIRST LINE
FSK7788
FLENNOR
FL10451-J
FORMPART
1900115
FR REDAELLI
ME-SB944
GSP
532867
KAWE
8500 23829
LEMFÖRDER
MANDO
MCC015451
MAPCO
38872
MERCEDES-BENZ
2463330200
2463330214
MEYLE
MONROE
NK
5103372
OCAP
1216209
OPTIMAL
ORIGINAL IMPERIUM
OSSCA
46605
PATRON
PSE10511
RAPRO
R54954
RIW
ME11085
SIDEM
849641
SPIDAN
411969
STELLOX
77-00919-SX
SWAG
TALOSA
57-05597
57-15101
TRISCAN
UNIGOM
392614
sbs
19125103372
Fit Vehicles
INFINITI
9 vehicles
Q30
2015 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q30 2.0 T AWD | 2015-11 - ... | 155 | 211 | 1991 | |
| Q30 1.6 | 2015-11 - ... | 90 | 122 | 1595 | |
| Q30 1.6 | 2015-11 - ... | 115 | 156 | 1595 | |
| Q30 2.0 T | 2015-11 - ... | 155 | 211 | 1991 | |
| Q30 2.2 D | 2015-11 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| Q30 2.2 D AWD | 2015-11 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| Q30 1.5 D | 2015-11 - ... | 80 | 109 | 1461 |
QX30
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| QX30 2.2 D AWD | 2016-04 - ... | 125 | 170 | 2143 | |
| QX30 2.0 AWD | 2016-09 - ... | 155 | 211 | 1991 |
MERCEDES-BENZ
77 vehicles
A-CLASS
2012 - 2018
B-CLASS
2011 - 2018
CLA
2013 - 2019
Alternatives
€21,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,36
Lähetys 2 business days
€22,50
Lähetys 28 business days