Mitat ja koko
| Pituus 1 | 119 | mm |
| Pituus 2 | 23.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M14X1.5 |
| kierre 2 | M12X1.75 |
| parilliset tuotenumerot | FD-ES-16531 |
| Läpimitta 1 | 15.65 mm |
| Muoto | Kulmikas |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.495 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€15.27
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BGA
SR8558
DELPHI
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR6043
FORD
2090579
2644283
KTH1BC3C367AA
KTH1BC3C367AB
MEYLE
MONROE
RTS
SIDEM
3839
TALOSA
42-11098
Fit Vehicles
FORD
47 vehicles
ECOSPORT
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue | 2019-11 - ... | 88 | 1499 | ||
| ECOSPORT 1.0 EcoBoost | 2020-04 - ... | 70 | 998 | ||
| ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 4x4 | 2017-11 - ... | 92 | 1499 | ||
| ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue | 2017-11 - ... | 92 | 1499 | ||
| ECOSPORT 1.0 EcoBoost | 2018-04 - ... | 74 | 998 | ||
| ECOSPORT 1.0 EcoBoost | 2016-03 - ... | 103 | 140 | 998 | |
| ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi | 2015-05 - ... | 70 | 95 | 1499 | |
| ECOSPORT 1.5 Ti | 2013-10 - ... | 82 | 112 | 1498 | |
| ECOSPORT 1.5 TDCi | 2013-10 - ... | 66 | 90 | 1499 | |
| ECOSPORT 1.0 EcoBoost | 2013-10 - ... | 92 | 125 | 998 | |
| ECOSPORT 1.5 TDCi | 2015-05 - ... | 74 | 1499 | ||
| ECOSPORT 1.5 Ti-VCT | 2013-10 - 2022-06 | 81 | 1498 | ||
| ECOSPORT 2.0 Ti-VCT 4x4 | 2018-10 - ... | 110 | 1999 | ||
| ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi | 2017-11 - ... | 74 | 1499 |
FIESTA
2017 - ...
Alternatives
€17,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,76
Lähetys 28 business days