Tiedot tuotteesta
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 76.5 cm |
| Pakkausleveys | 9 cm |
| Pakkauskorkeus | 7 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.237 Kg |
| Weight Volumetric | 6.711 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€52.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
BENDIX
831328B
BORG & BECK
BDL6228
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FDL6228
GENERAL MOTORS
90392553
MAPCO
49760
MEYLE
616 040 0000
MONROE
NK
OCAP
OPEL
322140
322148
OPTIMAL
QUINTON HAZELL
QDL2570S
RUVILLE
SPIDAN
45711
SWAG
TRW
VAUXHALL
322148
90295625
90392553
Fit Vehicles
OPEL
39 vehicles
OMEGA
1986 - 1994
SENATOR
1987 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SENATOR B (V88) 2.5 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 103 | 140 | 2490 | |
| SENATOR B (V88) 2.6 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 110 | 150 | 2594 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1987-09 - 1993-09 | 115 | 156 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1988-01 - 1990-09 | 130 | 177 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19) | 1989-09 - 1993-09 | 150 | 204 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19) | 1988-01 - 1993-09 | 130 | 177 | 2969 |
Alternatives
€60,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,84
Lähetys 2 business days
€48,54
Lähetys 28 business days