Mitat ja koko
| Pituus | 294.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Varusteet | ajon. ilman aktiiviohjausta |
| Kierre 1 | M18X1.5 |
| kierre 2 | M14X1.5 |
| Läpimitta 1 | 16 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 34.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.621 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€14.47
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
E13830
A.B.S.
APEC
AST6483
AYD
9512785
BGA
SR9558
BORG & BECK
BTR5672
BSG
BSG 65-310-090
COMLINE
CTR3213
DELPHI
DYS
24-21614
ETS
19.RE.694
FAI AutoParts
FEBEST
FIRST LINE
FTR5672
FORMPART
2007034
FR REDAELLI
5-334
5-334K
FRAP
F4424
JP GROUP
KAWE
8500 24234
MANDO
MTG045252
MTG045492
MAPCO
49607
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
NK
OPEL
1609000
93196777
PATRON
PS2305
QUARO
QUINTON HAZELL
QR3945S
RIW
OP3012
OP3023
RTS
RUVILLE
925318
SASIC
SIDEM
9116
STELLOX
55-00381-SX
Schaeffler FAG
TALOSA
44-07971
TEKNOROT
O-233
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
1609000
93196777
VEMA
25006
WXQP
561051
sbs
19065033678
Fit Vehicles
OPEL
19 vehicles
MERIVA
2010 - 2017
Alternatives
€18,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä