Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 68 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarru-/ajodynamiikka | Autoihin, joissa ABS |
| Ulkoläpimitta 1 | 78 mm |
| Sisäläpimitta 1 | 44 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 15 cm |
| Pakkausleveys | 15 cm |
| Pakkauskorkeus | 11.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.726 Kg |
| Customs Code | 870870 |
| Country of Origin | Germany |
€143.67
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
Automotive Bearings
ABK1919
COMLINE
CHA213
HERTH+BUSS ELPARTS
J4712067
Koyo
2DACF044N-4A
LEXUS
4246060010
NIPPARTS
J4712067
OPTIMAL
RUVILLE
SIDEM
NA
SNR
TIMKEN
HA594246
TOYOTA
4245060010
4245069015
4246060010
Fit Vehicles
LEXUS
3 vehicles
GX
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GX (_J12_) 470 (UZJ120) | 2001-11 - 2009-11 | 175 | 4664 | ||
| GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) | 2010-01 - ... | 225 | 4608 | ||
| GX (_J12_) 470 (UZJ120) | 2001-11 - 2009-11 | 199 | 4664 |
TOYOTA
28 vehicles
4
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 (GRN280_) | 2010-01 - ... | 202 | 3956 | ||
| 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 EFI 4WD (GRN215) | 2003-01 - 2009-12 | 183 | 3956 |
FJ
2005 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) | 2010-01 - 2014-06 | 191 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) | 2006-01 - 2018-01 | 178 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2006-01 - 2011-12 | 178 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2005-06 - 2009-10 | 176 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15) | 2005-06 - 2009-12 | 176 | 3956 | ||
| FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) | 2010-01 - 2014-06 | 191 | 3956 |
LAND
2002 - ...
Alternatives
€122,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€147,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€126,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä