No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 8.000 kg |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| parilliset tuotenumerot | L69511 |
| Pakkauspituus | 52 cm |
| Pakkausleveys | 42 cm |
| Pakkauskorkeus | 11 cm |
Shipping Details
| Weight | 7.534 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10340406
ASHIKA
AUTO-SPEED PARTS
290RT02768
AYD
9702933
AYWIPARTS
AW1360831L
BENDIX
042422B
BGA
TRC8503
BORG & BECK
BCA6827
COMLINE
CCA1286L
DELPHI
DYNAMATRIX
DS14-0061
DYS
20-20734
ETS
27.TC.164
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FENOX
CA11181
FIRST LINE
FCA6827
FLENNOR
FL871-G
FL873-G
FORMPART
4309013
FRAP
F3388
GSP
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KAGER
87-0305
87-0464
KAVO PARTS
SCA-8519
MAPCO
51595
MAXGEAR
MDR
MSA-8802
MSA-8804
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
34-16 050 0010
MGA
SB8981
MOOG
MOTAQUIP
LVSA1789
NK
OPTIMAL
G6-982
G6-984
PATRON
PS5196L
PEMEBLA
JAPBS-804L
QH Benelux
QSA2398S
QUINTON HAZELL
QSA2398S
RIW
SZ6018
RUVILLE
SIDEM
SPIDAN
45271
STELLOX
57-61049-SX
57-61049A-SX
SUZUKI
4520265D00
4520265D01
4520267D00
4520267D01
Schaeffler FAG
TALOSA
40-01443
TEKNOROT
SZ-250
TRW
VEMA
26275
ZEKKERT
QL-3348
Fit Vehicles
SUZUKI
15 vehicles
GRAND
1998 - 2005
Alternatives
€85,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä