Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 3.9 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| parilliset tuotenumerot | L28J17 |
| Pakkauspituus | 41.8 cm |
| Pakkausleveys | 41.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.846 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€54.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
APEC
AST2756
BGA
TRC1490
BIRTH
BR2573
BORG & BECK
BCA7757
CITROËN
98 194 182 80
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FCA7757
LEMFÖRDER
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MOOG
OPEL
3 647 086
PEUGEOT
98 194 182 80
SIDEM
53157
SKF
SPIDAN
40640
TRW
VAUXHALL
3 647 086
Fit Vehicles
CITROËN
14 vehicles
C3
2017 - ...
OPEL
14 vehicles
CROSSLAND
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 Turbo D (75) | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 96 | 131 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 81 | 110 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-03 - 2018-05 | 73 | 99 | 1560 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-03 - 2018-05 | 88 | 120 | 1560 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 LPG (75) | 2017-10 - ... | 60 | 1199 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 Turbo D (75) | 2018-08 - ... | 88 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 | 2019-07 - ... | 61 | 1199 | ||
| CROSSLAND X Van 1.2 (75) | 2019-07 - ... | 61 | 1199 | ||
| CROSSLAND X Van 1.5 (75) | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| CROSSLAND X Van 1.2 (75) | 2018-07 - ... | 81 | 1199 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 (75) | 2020-10 - ... | 81 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-08 - 2019-04 | 85 | 116 | 1560 |
Alternatives
€13,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä