Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 4.469 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| parilliset tuotenumerot | L28J07 |
| Pakkauspituus | 46.4 cm |
| Pakkausleveys | 36.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.128 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€66.83
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
AST2778
BGA
TRC1482
TRC7964
BORG & BECK
BCA7591
CITROËN
98 168 654 80
98 168 654 80 S1
9846329080
DELPHI
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
180058
280516
FIRST LINE
FCA7591
HERTH+BUSS JAKOPARTS
MEYLE
MOOG
OCAP
0788539
OPEL
3 646 247
3 646 247 S1
PEUGEOT
QUINTON HAZELL
QSA2829S
SIDEM
53151
SPIDAN
59709
TRW
VAUXHALL
3 646 247
3 646 247 S1
VEMA
260016
Fit Vehicles
CITROËN
9 vehicles
C5
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.2 PureTech 130 (ARHNSJ) | 2018-11 - ... | 96 | 1199 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.6 PureTech 180 (A45GFR) | 2018-11 - ... | 133 | 1598 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.5 BlueHDi 130 (ACYHZJ, ACYHZR) | 2018-11 - ... | 96 | 1499 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 2.0 BlueHDi 180 (AJEHZR) | 2018-11 - ... | 130 | 1997 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.6 THP 165 (A45GYJ) | 2019-05 - ... | 121 | 1598 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.6 THP 150 (A45GXJ) | 2019-09 - ... | 110 | 1598 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.6 Hybrid 225 (A45GFR) | 2020-04 - ... | 165 | 1598 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.6 Hybrid 180 (A4DGXR) | 2022-11 - ... | 133 | 1598 | ||
| C5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_) 1.2 Hybrid 136 (ARHPYJ) | 2023-05 - ... | 100 | 1199 |
OPEL
14 vehicles
GRANDLAND
2017 - ...
PEUGEOT
34 vehicles
3008
2016 - ...
5008
2016 - ...
VAUXHALL
1 vehicles
GRANDLAND
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDLAND X / GRANDLAND (A18) 1.5 Turbo D (75) | 2018-04 - ... | 96 | 1499 |
Alternatives
€52,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€206,99
Lähetys 28 business days