No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 4.100 kg |
| parilliset tuotenumerot | L24529 |
| Pakkauspituus | 44 cm |
| Pakkausleveys | 38 cm |
| Pakkauskorkeus | 9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.216 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BGA
TRC9522
BORG & BECK
BCA5966
COMLINE
CCA1062
CORTECO
DELPHI
DITAS
A1-2983
FAI AutoParts
FIRST LINE
FCA5966
GENERAL MOTORS
90576788
JP GROUP
KAGER
87-0302
MAPCO
19332
19629
METZGER AUTOTEILE
58004101
8110239
MEYLE
MOOG
NK
OCAP
OPEL
352028
352029
352196
352197
5352007
5352008
90445669
90445670
90497307
90497308
90576788
90576789
OPTIMAL
EL1183
G6-697
QUINTON HAZELL
QSA1648S
RTS
RUVILLE
SACHS
CA1079L
SIDEM
9772
SPIDAN
44361
STELLOX
57-00775-SX
SWAG
Schaeffler FAG
TALOSA
40-02566
TOPRAN
TRW
VAICO
VAUXHALL
352029
90445669
90445670
90497307
90497308
90576788
90576789
sbs
19025013625
Fit Vehicles
OPEL
25 vehicles
OMEGA
1994 - 2003
Alternatives
€56,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,43
Lähetys 2 business days