No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 3.780 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Alapallo-/pallonivelellä |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kumilaakerilla |
| parilliset tuotenumerot | L23576 |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.769 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
D00218
D09474
A.B.S.
ACEMARK
206620
ALANKO
10340162
AUTLOG
FT1721
AUTO-SPEED PARTS
290RT03201
AYD
9404453
AYWIPARTS
AW1360591R
BBR Automotive
001-10-19157
BGA
TRC5634
BIRTH
BR1769
BORG & BECK
BCA6305
BSG
BSG 60-315-010
CORTECO
CTE
CS-2118R
DELPHI
DENCKERMANN
D120517
DITAS
A1-3808
DJ PARTS
DA1133
DYS
26-00997-1
ETS
15.TC.316
FAI AutoParts
FARE SA
TR597
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FCA6305
FLENNOR
FL0978-G
FORMPART
1905016
GSP
JP GROUP
KAGER
87-0808
KAWE
8500 23575
KRAFT AUTOMOTIVE
4211211
LEMFÖRDER
LUO'S
731027
LYNXAUTO
C5212R
MAGNETI MARELLI
MAPCO
59880
MASTER-SPORT GERMANY
34422-PCS-MS
34422-SET-MS
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
2203307807
2203308207
2203309007
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
SB7344
SB7847
MOOG
NK
OCAP
OSSCA
06931
PEX
12.03.283
PROFIT
2304-0454
QH Benelux
QSJ2109S
QUINTON HAZELL
QSJ2109S
RIW
ME5020
RTS
95-00886-1
RUVILLE
SIDEM
49177
SPIDAN
44274
STELLOX
54-04453-SX
54-04453A-SX
SWAG
Schaeffler FAG
TALOSA
46-01773
TEKNOROT
M-865
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VAICO
VEMA
23226
WXQP
160097
161903
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
19 vehicles
S-CLASS
1998 - 2005
Alternatives
€60,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä