Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 2.500 kg |
| parilliset tuotenumerot | L16510 |
| Pakkauspituus | 38 cm |
| Pakkausleveys | 34 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.465 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€23.82
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
BENDIX
941942B
BGA
TRC2371
BORG & BECK
BCA5614
DELPHI
FIRST LINE
FCA5614
FCA5717
FORD
1054988
1111411
6193085
6645154
7152278
89FB3042AF
94FB3042EA
94FB3042EB
MAPCO
19756/1
MEYLE
MGA
SB7453
MOOG
OCAP
QUINTON HAZELL
QSA1473S
RTS
96-00066-1
RUVILLE
SASIC
SIDEM
3589
SPIDAN
44529
SWAG
TRW
Fit Vehicles
FORD
19 vehicles
FIESTA
1983 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA Umpikori/tila-auto (F3L, F5L) 1.3 | 1991-09 - 1996-02 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA Umpikori/tila-auto (F3L, F5L) 1.8 D | 1991-09 - 1996-02 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.1 | 1989-03 - 1995-12 | 37 | 50 | 1119 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat | 1991-05 - 1997-01 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.4 | 1989-03 - 1995-12 | 54 | 73 | 1392 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.4 | 1989-03 - 1995-12 | 52 | 71 | 1391 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 | 1989-01 - 1994-01 | 65 | 88 | 1597 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.8 D | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.0 | 1983-08 - 1989-11 | 33 | 45 | 957 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.8 D (FVJ) | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.1 | 1991-12 - 1995-08 | 37 | 1119 | ||
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.6 D | 1983-09 - 1989-09 | 40 | 1608 | ||
| FIESTA III (GFJ) 1.0 | 1989-03 - 1995-12 | 33 | 1001 | ||
| FIESTA III (GFJ) 1.1 | 1989-03 - 1995-12 | 40 | 55 | 1119 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 | 1989-03 - 1992-12 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 | 1989-03 - 1992-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.0 | 1989-04 - 1991-12 | 33 | 999 | ||
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.4 | 1986-09 - 1989-09 | 52 | 1392 |
Alternatives
€41,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,85
Lähetys 28 business days