Tiedot tuotteesta
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Paino | 3.39 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| parilliset tuotenumerot | L15J03 |
| Pakkauspituus | 38.3 cm |
| Pakkausleveys | 32.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.7 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.367 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€59.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
LANCIA
Cross-Reference Numbers
BENDIX
047600B
FAI AutoParts
SS10106
FEBI BILSTEIN
FIAT
50705544
51827738
6001070706
LANCIA
50705544
51827738
6001070706
LEMFÖRDER
MAPCO
49095
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MOOG
OPTIMAL
RTS
RUVILLE
TRW
VEMA
27642
Fit Vehicles
FIAT
49 vehicles
BRAVO
2006 - 2014
STILO
2001 - 2008
LANCIA
11 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXA1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXB1A) | 2008-09 - 2014-08 | 110 | 150 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 16V (844.AXL1A) | 2010-07 - 2014-08 | 103 | 140 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 Bifuel (844.AXA1A) | 2011-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) | 2008-08 - 2014-08 | 85 | 116 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXP1A) | 2011-04 - 2014-08 | 77 | 105 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 | |
| DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) | 2009-01 - 2014-08 | 140 | 190 | 1910 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) | 2008-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 1956 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) | 2008-09 - 2014-08 | 121 | 165 | 1956 |
Alternatives
€54,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€121,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä