No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 160 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.940 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| kierre 2 | M12X1.75 |
| Sisäkierre | 16x1,5 mm |
| parilliset tuotenumerot | L24158 |
| Pakkauspituus | 20.5 cm |
| Pakkausleveys | 12 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.84 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
AST6696
AYD
9116250
BBR Automotive
001-10-24011
BORG & BECK
BTR5989
DELPHI
DYS
22-23395
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5989
FORMPART
2002037
FRAP
F4441
GENERAL MOTORS
13337882
13354540
JP GROUP
1244605980
KAWE
8500 24157
LYNXAUTO
C4433R
MAGNETI MARELLI
MANDO
MTG050203
MEYLE
MOOG
NK
5033694
OPEL
13337882
13354540
1609164
1609186
QUINTON HAZELL
QR3963S
RIW
OP2046
SIDEM
9131
SPIDAN
57798
SWAG
TALOSA
42-10215
TEKNOROT
O-531
TRISCAN
VAICO
VAUXHALL
13337882
13354540
VEMA
27470
Fit Vehicles
OPEL
22 vehicles
ASTRA
2011 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) | 2011-10 - 2013-06 | 132 | 180 | 1598 | |
| ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) | 2012-03 - 2013-10 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) | 2012-03 - 2014-06 | 96 | 131 | 1686 | |
| ASTRA J GTC 1.8 (08) | 2011-10 - 2013-10 | 103 | 140 | 1796 | |
| ASTRA J GTC 2.0 OPC Turbo (08) | 2012-04 - 2018-04 | 206 | 280 | 1998 | |
| ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) | 2012-01 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) | 2013-10 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J GTC 1.6 CDTI (08) | 2014-07 - 2018-04 | 81 | 110 | 1598 | |
| ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08) | 2013-07 - 2018-04 | 147 | 200 | 1598 | |
| ASTRA J GTC 1.6 CDTI (08) | 2014-07 - 2018-04 | 100 | 136 | 1598 | |
| ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08) | 2012-12 - 2018-04 | 125 | 170 | 1598 | |
| ASTRA J GTC 1.4 (08) | 2011-10 - 2013-11 | 74 | 101 | 1398 | |
| ASTRA J GTC 1.4 (08) | 2011-10 - 2018-04 | 88 | 120 | 1364 | |
| ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08) | 2011-10 - 2018-04 | 103 | 140 | 1364 |
CASCADA
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2015-07 - 2018-04 | 125 | 170 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2018-05 - 2019-04 | 100 | 1598 | ||
| CASCADA (W13) 1.4 (67) | 2013-04 - 2018-04 | 88 | 120 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) | 2013-03 - 2018-04 | 103 | 140 | 1364 | |
| CASCADA (W13) 1.6 (67) | 2013-11 - 2018-04 | 147 | 200 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 1.6 SIDI (67) | 2013-04 - 2019-04 | 125 | 170 | 1598 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
Alternatives
€16,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä