Mitat ja koko
| Pituus | 193 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 1.050 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| kierre 2 | M14X1.5 |
| Ulkokierre | 14x1,5 mm |
| Sisäkierre | 16x1,5 mm |
| parilliset tuotenumerot | L23155 |
| Pakkauspituus | 41 cm |
| Pakkausleveys | 10 cm |
| Pakkauskorkeus | 7 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.054 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€23.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
A01132
A.B.S.
APEC
AST6626
AYD
9116327
BBR Automotive
001-10-22194
BGA
SR5659
BORG & BECK
BTR5958
BSG
BSG 60-310-265
DELPHI
DYS
22-23021
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
106748
280408
FIRST LINE
FTR5958
FORMPART
1902054
KAWE
8500 23156
LEMFÖRDER
LYNXAUTO
C4447L
MAGNETI MARELLI
MERCEDES-BENZ
4474600048
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MOOG
MOTAQUIP
LVTR1903
NK
50333102
OCAP
0298844
OPTIMAL
PATRON
PS1439L
QUINTON HAZELL
QR4116S
RIW
ME2054
SIDEM
50740
SPIDAN
59084
STELLOX
51-98183-SX
SWAG
TALOSA
42-08205
TEKNOROT
M-612
TOPRAN
TRISCAN
VAICO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
81 vehicles
EQV
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EQV (W447) EQV 300 (447.813, 447.815) | 2020-06 - ... | 150 | |||
| EQV (W447) EQV 250 (447.813, 447.815) | 2021-11 - ... | 150 |
MARCO
2015 - ...
V-CLASS
2014 - ...
VITO
2014 - ...
Alternatives
€32,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä