Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.696 kg |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| Sisäkierre | 14x1,5 mm |
| parilliset tuotenumerot | L23141 |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.792 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Germany |
€21.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
A11768
A.B.S.
ACEMARK
206251
AYD
9111071
BBR Automotive
001-10-17766
BGA
SR5648
SR9828
BORG & BECK
BTR5686
BSG
BSG 60-310-088
CORTECO
CTE
CTE21004L
DELPHI
DYS
22-21556
ETS
15.TR.492
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5686
FORMPART
1902050
FRAP
F4053
JP GROUP
1344606070
KAMOKA
KAWE
8500 23142
LEMFÖRDER
MAGNETI MARELLI
MAPCO
54837
MERCEDES-BENZ
2043301903
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
DR8042
MOOG
NK
5033377
OCAP
0296499
OPTIMAL
OSSCA
33708
PATRON
PS1283L
QUINTON HAZELL
QR4062S
RIW
ME2045
ME2046
SIDEM
49630
STELLOX
51-98103-SX
51-98103A-SX
SWAG
Schaeffler FAG
TALOSA
42-07896
TEKNOROT
M-352
TOPRAN
TRISCAN
VAICO
WXQP
161621
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
21 vehicles
GLK-CLASS
2008 - 2015
Alternatives
€20,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä