Mitat ja koko
| Pituus | 153 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.450 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| kierre 2 | M10X1.25 |
| Sisäkierre | 12x1,5 mm |
| Pakkauspituus | 21.5 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.476 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€15.15
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
CHRYSLER
FIAT
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALFA ROMEO
77365815
AYD
9111246
BGA
SR9887
BIRTH
RX0051
BORG & BECK
BTR5762
CHRYSLER
77365815
CORTECO
DELPHI
DYS
22-22037
EQUAL QUALITY
TS0108N
FAI AutoParts
FIAT
77365815
FIRST LINE
FTR5762
FORMPART
1402046
FR REDAELLI
F-150
FRAP
F4372
GSP
KAGER
43-1074
KAWE
8500 15122
KRAFT AUTOMOTIVE
4313121
LANCIA
77365815
LEMFÖRDER
MAGNETI MARELLI
MAPCO
59063
MASTER-SPORT GERMANY
37887-PCS-MS
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
DR5944
MOOG
NK
OCAP
OPEN PARTS
SSE1159.11
OPTIMAL
Omnicraft
2395709
RIW
FI2047
RTS
SIDEM
19337
SPIDAN
50510
STARLINE
26.35.725
SWAG
TALOSA
42-06497
TEKNOROT
F-351
TRISCAN
TRW
VAICO
VEMA
26711
Fit Vehicles
FIAT
29 vehicles
PANDA
2012 - ...
LANCIA
8 vehicles
YPSILON
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A) | 2011-05 - 2018-12 | 63 | 86 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.0 Mild Hybrid (312) | 2020-03 - ... | 51 | 999 | ||
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) | 2013-12 - 2018-12 | 59 | 80 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) | 2011-05 - 2021-12 | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) | 2011-05 - 2018-08 | 70 | 95 | 1248 | |
| YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A) | 2011-05 - ... | 63 | 86 | 875 |
Alternatives
€11,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä