No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | L16302 |
| Paino | 0.900 kg |
| Pakkauspituus | 43.5 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.897 Kg |
| Weight Volumetric | 2.691 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BENDIX
831378B
BORG & BECK
BTR4584
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR4584
FORD
1011857
1011857104401
MAPCO
19644/2
MAZDA
1011857
MGA
DB7189
MOOG
NK
OCAP
283963
QUINTON HAZELL
QDL5256S
RTS
SPIDAN
51274
Fit Vehicles
FORD
20 vehicles
FIESTA
1995 - 2003
PUMA
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUMA (EC_) 1.4 16V | 1997-11 - 2000-10 | 66 | 90 | 1388 | |
| PUMA (EC_) 1.6 16V | 2000-08 - 2002-06 | 76 | 103 | 1596 | |
| PUMA (EC_) Racing ST 160 | 1999-06 - 2002-06 | 114 | 1679 | ||
| PUMA (EC_) 1.7 16V | 1997-03 - 2002-06 | 92 | 125 | 1679 |
MAZDA
5 vehicles
121
1996 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 121 III (JASM, JBSM) 1.8 TD | 2000-02 - 2002-10 | 55 | 1753 | ||
| 121 III (JASM, JBSM) 1.25 | 1996-03 - 2003-04 | 55 | 75 | 1242 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 37 | 50 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1753 |
Alternatives
€9,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,33
Lähetys 2 business days
€24,15
Lähetys 28 business days
€8,53
Lähetys 28 business days