No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 227 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.700 kg |
| Kierretyyppi raidetangon pää | Oikealla kierteellä |
| Kierremitta | M14x1,5/M16x1 |
| kierre 2 | M14X1.5 |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Pakkauspituus | 31.5 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.537 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUZUKI
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
E78286
ACEMARK
205864
AYD
9502566
AYWIPARTS
AW1370396LR
BENDIX
041216B
BGA
SR8510
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR5172
DEEZA
SZ-A114
DELPHI
DJ PARTS
DR1054
DYS
24-20220
ETS
27.RE.638
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5172
FLENNOR
FL855-C
FRAP
F3386
GSP
JP GROUP
KAGER
41-0173
KAVO PARTS
STR-8505
LEMFÖRDER
MANDO
MTG045529
MEYLE
MOOG
NK
5035210
OCAP
OPEN PARTS
SSJ1083.11
OPTIMAL
QH Benelux
QR3492S
QUINTON HAZELL
QR3492S
RIW
SZ3002
RUVILLE
SIDEM
77015
SPIDAN
45250
STARLINE
88.16.730
STELLOX
55-61011-SX
55-61011A-SX
SUZUKI
4883065D00
SWAG
Schaeffler FAG
TALOSA
44-00514
TEKNOROT
SZ-243
TRW
VEMA
25146
VPM
VPM4883065D00
YAMATO
ZEKKERT
ST-4143
Fit Vehicles
SUZUKI
15 vehicles
GRAND
1998 - 2005
Alternatives
€13,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä