Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.67 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.67 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€14.02
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
DELPHI
DYS
24-03705
FAI AutoParts
SS11153
FIRST LINE
FTR6239
HYUNDAI
56540N9000
MOOG
SIDEM
87416
SPIDAN
61263
TALOSA
44-15963
Fit Vehicles
HYUNDAI
19 vehicles
TUCSON
2020 - ...
KIA
14 vehicles
SPORTAGE
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPORTAGE V (NQ5) 2.0 MPI | 2021-09 - ... | 115 | 1999 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI AWD | 2021-09 - ... | 132 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi | 2021-11 - ... | 85 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV | 2021-11 - ... | 110 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD | 2021-11 - ... | 110 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV | 2021-11 - ... | 132 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI MHEV AWD | 2021-11 - ... | 132 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV | 2021-11 - ... | 100 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV AWD | 2021-11 - ... | 100 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD | 2021-11 - ... | 195 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid | 2021-11 - ... | 169 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI | 2021-09 - ... | 132 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDi Hybrid AWD | 2021-11 - ... | 169 | 1598 | ||
| SPORTAGE V (NQ5) 1.6 T-GDI | 2021-11 - ... | 110 | 1598 |
Alternatives
€13,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä