No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.400 kg |
| Kierremitta | M14x1,5 / M12x1,25 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.42 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HONDA
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
E52892
555
SR-6260
AYD
9501929
AYWIPARTS
AW1370154LR
BORG & BECK
BTR5070
BTR5070K
DEEZA
HN-A120
DELPHI
DJ PARTS
DR1040
DODA
1130020009
DYS
24-20245
ESEN SKV
ETS
07.RE.044
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5070
FTR5070K
FLENNOR
FL878-C
FORMPART
3607014
FRAP
F2031
GSP
HONDA
53010-S04-000
53010-S04-J51
53010S04000
53010S04J51
JP GROUP
3444500100
KAVO PARTS
STR-2021
MOTAQUIP
LVTR1254
NAKATA
N 99114
NIPPARTS
OPTIMAL
QH Benelux
QR3370S
QUINTON HAZELL
QR3370S
RIW
HN3001
HN3004
STELLOX
55-01929-SX
55-37010-SX
55-37010A-SX
TALOSA
44-02205
TEKNOROT
H-212
TRISCAN
8500 40209
VEMA
23206
YAMATO
ZEKKERT
ST-4224
Fit Vehicles
HONDA
15 vehicles
CIVIC
1994 - 2001
Alternatives
€8,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä