Mitat ja koko
| Pituus | 231 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.529 kg |
| Kierretyyppi raidetangon pää | Oikealla kierteellä |
| Kierremitta | M14x1,5/M14x1,5 |
| kierre 2 | M14X1.5 |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.552 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€17.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BGA
SR7374
DELPHI
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR6268
LEMFÖRDER
MEYLE
MOOG
RENAULT
485212309R
RTS
SIDEM
5915
TALOSA
44-10758
TRW
Fit Vehicles
RENAULT
35 vehicles
ESPACE
2015 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE V (JR_) 1.8 TCe 225 | 2016-10 - 2023-03 | 165 | 1798 | ||
| ESPACE V (JR_) 2.0 Blue dCi 160 (JRAM) | 2018-10 - 2023-03 | 118 | 1997 | ||
| ESPACE V (JR_) 2.0 Blue dCi 200 (JRAL) | 2018-10 - 2023-03 | 147 | 1997 | ||
| ESPACE V (JR_) 2.0 Blue dCi 190 (JRAL) | 2021-01 - 2023-03 | 139 | 1997 | ||
| ESPACE V (JR_) 1.6 dCi 130 | 2015-06 - 2023-03 | 96 | 130 | 1598 | |
| ESPACE V (JR_) 1.6 dCi 160 | 2015-06 - 2023-03 | 118 | 160 | 1598 | |
| ESPACE V (JR_) 1.6 TCe 200 | 2015-02 - 2023-03 | 147 | 200 | 1618 |
TALISMAN
2015 - 2022
Alternatives
€11,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä