Mitat ja koko
| Pituus | 330 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.689 kg |
| Kierretyyppi raidetangon pää | Oikealla kierteellä |
| Kierremitta | M14x1,5/M16x1,5 |
| kierre 2 | M14X1.5 |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Pakkauspituus | 43.5 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 4 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.66 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
€21.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LAND ROVER
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
E14418
A.B.S.
ASHIKA
AYD
9513538
BBR Automotive
001-10-25277
BENDIX
047967B
BGA
SR4214
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR5888
CTR
CRTA-6
DELPHI
DYS
24-24949
FAI AutoParts
FEBEST
FIRST LINE
FTR5888
FORMPART
1707006
GSP
JAPANPARTS
JAPKO
KAWE
8500 17206
LAND ROVER
LR033529
LEMFÖRDER
MDR
MRE-8L06
MEYLE
MOOG
MOTAQUIP
LVTR1881
OCAP
0608867
OPTIMAL
OSSCA
44774
PATRON
PS2361
PEMEBLA
JAPRD-L06
QUINTON HAZELL
QR4111S
RIW
LR3005
LR3006
SIDEM
65110
SKF
SPIDAN
58869
STELLOX
55-00451-SX
SWAG
TALOSA
44-01914
TEKNOROT
LA-173
TRISCAN
TRW
VAICO
Fit Vehicles
LAND ROVER
48 vehicles
RANGE
2012 - 2022
Alternatives
€25,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä