Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.666 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Kartiomitta | 15.9 mm |
| Asennusmalli | Poltti/ruuvi |
| Reikien määrä | 3 |
| Pakkauspituus | 13.5 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 7 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.735 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€12.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
JEEP
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ASHIKA
BGA
SJ2207
BIRTH
CX0180
BORG & BECK
BBJ5715
BSG
BSG 25-310-022
CORTECO
DELPHI
DYS
27-22927
FAI AutoParts
FIAT
51945321
FIRST LINE
FBJ5715
FLENNOR
FL10677-D
FRAP
F5028
JAPANPARTS
JAPKO
JEEP
51945321
KAWE
8500 15518
LEMFÖRDER
MANDO
MSA025133
MAPCO
59068
MDR
MBJ-8921
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
SR5957
MOOG
MOTAQUIP
LVSJ1242
NAKATA
N 99250
NK
5042331
OCAP
0405752
OPEN PARTS
SSB1139.11
PEMEBLA
JAPBJ-921
RTS
SASIC
SIDEM
19090
SKF
SPIDAN
59299
TALOSA
47-06149
TEKNOROT
F-395
TRISCAN
TRW
VAICO
VEMA
27009
WILMINK GROUP
WG1994440
Fit Vehicles
FIAT
17 vehicles
500X
2014 - ...
JEEP
24 vehicles
RENEGADE
2014 - ...
Alternatives
€22,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä