Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Kiinnitysmalli | Kumilaakeri |
| Paino | 0.169 kg |
| Pakkauspituus | 14.5 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.051 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BORG & BECK
BSK6274K
DACIA
7700314855
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FSK6274K
KAWE
8500 25843
MOOG
NISSAN
8200150759
QUINTON HAZELL
EMB7152
RENAULT
7700314855
RTS
035-00242
SIDEM
805847
SWAG
TRISCAN
Fit Vehicles
NISSAN
10 vehicles
KUBISTAR
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 | 2003-08 - ... | 44 | 60 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.2 16V | 2006-04 - ... | 55 | 75 | 1149 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2005-08 - 2009-10 | 45 | 61 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - ... | 48 | 65 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 60 | 82 | 1461 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.6 16V | 2003-08 - 2009-10 | 70 | 95 | 1598 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) dCi 85 | 2006-04 - 2009-10 | 62 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi | 2003-08 - 2009-10 | 42 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.5 dCi 70 | 2005-09 - 2009-10 | 50 | 1461 | ||
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.4 | 2003-08 - 2009-10 | 55 | 1390 |
RENAULT
73 vehicles
KANGOO
1997 - ...
MEGANE
1996 - 2003
SCÉNIC
1999 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) | 1999-09 - 2003-08 | 70 | 95 | 1390 |
Alternatives
€2,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,30
Lähetys 28 business days
€1,44
Lähetys 28 business days
€2,27
Lähetys 28 business days