No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Läpimitta | 21 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| parilliset tuotenumerot | L13829 |
| Paino | 0.160 kg |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 6 cm |
| Pakkauskorkeus | 6 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.16 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ASHIKA
AYWIPARTS
AW1410923
BLUE PRINT
FEBI BILSTEIN
FENOX
BS11054
JAPANPARTS
JAPKO
KAVO PARTS
MDR
MEM-8286
MOOG
PEMEBLA
JAPRU-286
SIDEM
845822
SPIDAN
411779
SWAG
TOYOTA
48815-02140
48815-12370
48815-12410
4881502140
4881512370
4881512410
TRISCAN
ZEKKERT
GM-1248
Fit Vehicles
TOYOTA
32 vehicles
AURIS
2006 - 2018
COROLLA
2006 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_) | 2013-06 - 2018-12 | 73 | 99 | 1329 | |
| COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.4 D-4D (NDE180_, NDE170_) | 2013-06 - 2018-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 VVT-i (ZZE150_) | 2006-11 - 2013-11 | 71 | 1398 | ||
| COROLLA Sedan (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150) | 2006-11 - 2014-07 | 93 | 1998 | ||
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 Dual VVTi (ZRE141, ZRE151) | 2007-01 - 2014-07 | 91 | 1598 | ||
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.3 (NRE150) | 2008-12 - 2014-07 | 74 | 1329 | ||
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 (ZRE151) | 2006-11 - 2013-11 | 97 | 1598 | ||
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150) | 2006-10 - 2014-07 | 66 | 1364 | ||
| COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.6 (ZRE181_) | 2013-06 - 2018-12 | 97 | 132 | 1598 | |
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.6 VVTi (ZRE151) | 2007-03 - 2010-12 | 100 | 1598 | ||
| COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) 1.6 (ZRE171, ZRE181) | 2013-06 - 2018-12 | 90 | 1598 |
Alternatives
€8,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä