Mitat ja koko
| Pituus | 570 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Isku | 230 mm |
| Työntövoima | 460 N |
| Paino | 0.371 kg |
| Sylinterin halkaisija | 18.5 mm |
| Jousijalan läpimitta | 8 mm |
| Pakkauspituus | 72.5 cm |
| Pakkausleveys | 3 cm |
| Pakkauskorkeus | 3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.366 Kg |
| Weight Volumetric | 0.732 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Poland |
€14.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
BUGIAD
BGS10938
FEBI BILSTEIN
FORD
1252377
1252806
3M51R406A10AB
JAPANPARTS
JAPKO
JP GROUP
KILEN
KLOKKERHOLM
25347100
LESJÖFORS
MAGNETI MARELLI
GS0287
MAPCO
91612
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
OPTIMAL
AG-40064
QUINTON HAZELL
128814
QTS128814
ROC
GS0893
STABILUS
SWAG
TOPRAN
TRISCAN
VAICO
Fit Vehicles
FORD
26 vehicles
C-MAX
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-MAX (DM2) 1.8 | 2007-02 - 2010-09 | 90 | 122 | 1798 | |
| C-MAX (DM2) 1.8 | 2007-02 - 2010-09 | 92 | 125 | 1798 | |
| C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel | 2007-02 - 2010-09 | 92 | 125 | 1798 | |
| C-MAX (DM2) 1.8 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 85 | 115 | 1753 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 | 2007-02 - 2010-09 | 107 | 145 | 1999 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 CNG | 2009-04 - 2010-09 | 107 | 145 | 1999 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 LPG | 2008-06 - 2010-09 | 107 | 145 | 1999 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 98 | 133 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2008-02 - 2010-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 | 2007-02 - 2010-09 | 74 | 100 | 1596 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 80 | 109 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 74 | 101 | 1560 |
FOCUS
2003 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti | 2004-08 - 2007-03 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 | 2003-10 - 2007-03 | 88 | 120 | 1798 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 | 2004-04 - 2007-03 | 92 | 125 | 1798 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2003-10 - 2007-03 | 98 | 133 | 1997 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2003-10 - 2007-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 | 2004-03 - 2007-03 | 107 | 145 | 1999 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 | 2005-09 - 2007-03 | 90 | 122 | 1798 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 | 2003-10 - 2007-03 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2003-10 - 2007-03 | 80 | 109 | 1560 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2005-02 - 2007-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel | 2006-01 - 2007-03 | 92 | 125 | 1798 | |
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi | 2005-01 - 2007-03 | 85 | 115 | 1753 |
Alternatives
€17,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä