Mitat ja koko
| Pituus 1 | 330 | mm |
| Pituus 2 | 520 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 25 mm |
| Männänvarren läpimitta | 12.4 mm |
| Paino | 1.824 kg |
| Pakkauspituus | 60 cm |
| Pakkausleveys | 7.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.833 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€41.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
19072MR
ACEMARK
104837
AL-KO
203183
APEC
ASA1400
ASHIKA
AUGER
AUTOMOTOR France
PSG9044
BEGEL Germany
BG32323
BOGE
30-K48-A
BREMSI
SA0245
BSG
BSG 60-300-018
DACO Germany
564203
DENCKERMANN
DSF162G
DIAMAX
AP02042
DT Spare Parts
EGT
EUROREPAR
1675670580
FAST
FEBI BILSTEIN
FENOX
A22171
FREY
750413301
GABRIEL
G71107
GH
GH-333311
GOLD
8131766
8150708
9131766
9150708
HART
811 198
JAPANPARTS
9150708
MM-00304
JAPKO
JP GROUP
KAGER
81-1800
KAVO PARTS
SSA-10163
KONI
82-2588
8805-1056
KRAFT AUTOMOTIVE
4011270
KRAFTVOLL GERMANY
15010164
LYNXAUTO
G121053LR
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS015182
MASTER-SPORT GERMANY
16K006822
314606-PCS-MS
MAXGEAR
MDR
MSH-700304
MERCEDES-BENZ
9063260000
9063260600
9063260800
9063261300
9063261400
A9063260000
A9063260600
A9063260800
A9063261300
A9063261400
MEYLE
MGA
AM5514
MONROE-AU
V1178
MOTRIO
8660004128
Magnum Technology
NAPA
NSA1400
NK
OCAP
82301RU
82632RU
OPTIMAL
PATRON
PSA349044
PEMEBLA
JAPMM-00304
Powerdown
LTS557
QUINTON HAZELL
QAG181379
RECORD FRANCE
004784
RIDEX
854S0883
854S18039
854S2228
Roadmatic
251234RM
SACHS
SAMPA
203.457
SATO tech
22074R
SIAAM
215895
215895G
STARLINE
TL C00210.2
STELLOX
4203-9639-SX
4215-0014-SX
4215-0421-SX
SYD
7000493
SYNCRONIX
SYNC 1065
Stark
SKSA-0131951
SKSA-0133339
SKSA-01334105
TOOR
SG58250
TRIALLI
AG 15504
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VARTEX GERMANY
40-189044
VITAL SUSPENSIONS
111586.0
211586
VW
2E0512029A
2E0512031
2E0513029A
WXQP
161431
162187
ZEKKERT
SG-2810
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
48 vehicles
SPRINTER
2006 - 2019
VW
20 vehicles
CRAFTER
2006 - 2016
Alternatives
€50,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä