Mitat ja koko
| Pituus 1 | 409 | mm |
| Pituus 2 | 660 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Reiän halkaisija | 35 mm |
| Männänvarren läpimitta | 15.8 mm |
| Paino | 4.140 kg |
| Pakkauspituus | 51.1 cm |
| Pakkausleveys | 11.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.136 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€92.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AUGER
DT Spare Parts
FEBI BILSTEIN
GOLD
8161239
MAN
SACHS
SAMPA
024.244
STELLOX
87-05328-SX
Fit Vehicles
MAN
50 vehicles
TGA
2000 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TGA 18.410, 18.420 | 2000-04 - ... | 301 - 309 | 410 - 420 | 11967 | |
| TGA 18.410 | 2000-04 - ... | 301 | 410 | 11967 | |
| TGA 18.460 | 2000-04 - ... | 338 | 460 | 12816 | |
| TGA 18.460 | 2000-04 - ... | 338 | 460 | 12816 | |
| TGA 18.310, 18.320 | 2000-04 - ... | 228 - 235 | 310 - 320 | 11967 | |
| TGA 18.360 | 2000-04 - ... | 265 | 360 | 11967 | |
| TGA 18.310 | 2000-04 - ... | 228 | 310 | 11967 | |
| TGA 18.360 | 2000-04 - ... | 265 | 360 | 11967 | |
| TGA 18.480 | 2002-09 - ... | 353 | 480 | 12816 | |
| TGA 18.480 | 2002-09 - ... | 353 | 480 | 12816 | |
| TGA 18.430, 18.440 | 2004-05 - ... | 316 - 324 | 430 - 440 | 10518 | |
| TGA 18.310, 18.320 | 2004-05 - ... | 228 - 235 | 310 - 320 | 10518 | |
| TGA 18.310, 18.320 | 2004-05 - ... | 228 - 235 | 310 - 320 | 10518 | |
| TGA 18.430, 18.440 | 2004-05 - ... | 316 - 324 | 430 - 440 | 10518 | |
| TGA 18.430 | 2004-05 - ... | 316 | 430 | 10518 | |
| TGA 18.390, 18.400 | 2004-05 - ... | 287 - 294 | 390 - 400 | 10518 | |
| TGA 18.390, 18.400 | 2004-05 - ... | 287 - 294 | 390 - 400 | 10518 | |
| TGA 18.390 | 2004-05 - ... | 287 | 390 | 10518 | |
| TGA 18.350, 18.360 | 2004-05 - ... | 257 - 265 | 350 - 360 | 10518 | |
| TGA 18.350, 18.360 | 2004-05 - ... | 257 - 265 | 350 - 360 | 10518 | |
| TGA 18.350 | 2004-05 - ... | 257 | 350 | 10518 | |
| TGA 18.310, 18.320 | 2004-05 - ... | 228 - 235 | 310 - 320 | 10518 | |
| TGA 18.480 | 2006-01 - ... | 353 | 480 | 12419 | |
| TGA 18.480 | 2006-01 - ... | 353 | 480 | 12419 | |
| TGA 18.360 | 2006-01 - ... | 265 | 360 | 10518 | |
| TGA 18.400 | 2005-10 - ... | 294 | 400 | 10518 | |
| TGA 18.440 | 2005-09 - ... | 324 | 440 | 10518 | |
| TGA 18.480 | 2006-01 - ... | 353 | 480 | 12419 | |
| TGA 18.540 | 2006-08 - ... | 397 | 540 | 12419 |
TGX
2007 - 2021
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TGX I 18.360 | 2007-10 - 2021-09 | 265 | 360 | 10518 | |
| TGX I 18.400 | 2007-10 - 2021-09 | 294 | 400 | 10518 | |
| TGX I 18.440 | 2007-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 10518 | |
| TGX I 18.480 | 2007-10 - 2021-09 | 353 | 480 | 12419 | |
| TGX I 18.540 | 2007-10 - 2021-09 | 397 | 540 | 12419 | |
| TGX I 18.360 | 2007-10 - 2021-09 | 265 | 360 | 10518 | |
| TGX I 18.400 | 2007-10 - 2021-09 | 294 | 400 | 10518 | |
| TGX I 18.440 | 2007-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 10518 | |
| TGX I 18.480 | 2007-10 - 2021-09 | 353 | 480 | 12419 | |
| TGX I 18.540 | 2007-10 - 2021-09 | 397 | 540 | 12419 | |
| TGX I 18.680 | 2007-10 - 2016-01 | 500 | 680 | 16162 | |
| TGX I 26.320 | 2007-10 - 2021-09 | 235 | 320 | 10518 | |
| TGX I 26.360 | 2007-10 - 2021-09 | 265 | 360 | 10518 | |
| TGX I 26.400 | 2007-10 - 2021-09 | 294 | 400 | 10518 | |
| TGX I 26.440 | 2007-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 10518 | |
| TGX I 26.480 | 2007-10 - 2021-09 | 353 | 480 | 12419 | |
| TGX I 26.540 | 2007-10 - 2021-09 | 397 | 540 | 12419 | |
| TGX I 26.440 | 2008-07 - 2021-09 | 324 | 440 | 12419 | |
| TGX I 18.440 | 2007-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 12419 | |
| TGX I 18.440 | 2007-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 12419 | |
| TGX I 26.440 | 2012-10 - 2021-09 | 324 | 440 | 12419 |
Alternatives
€106,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,74
Lähetys 2 business days
€428,11
Lähetys 28 business days
€44,68
Lähetys 28 business days